Čertova krabička

Silná menstruace a sraženiny po poroduDomů

Podobné téma:
Silná menstruace a sraženiny p..
Externí:
první menstruace po kyretáži s..
kdy je prvni menstruace po por..
Můžu bez menstruace otěhotnět
ellaOne menstruace
porodu u morčete
bolestiva menstruace kontryhel..
nepravidelna menstruace rok po..
měsíce bez menstruace
velmi silná menstruace a sraže..
Vynechání menstruace a menopauza

S-Rank: 0/10
Dnešní návstěvnost stránky: 0
Posledních 24 hodin: 0
Měsíční denní průměr: 0
Čtvrtletní denní průměr: 0

Nejnavštěvovanější:
brno sex bez pasáka
Určování Vzory podstatných jmen

Pro inspiraci:

Karel Chytrák | yellowdiablo.com | cz | fr | hu | ru | it

Silná menstruace a sraženiny - Rodicka.cz
Silná menstruace trápí hlavně ženy po 30. roce věku, ale může se objevit i dříve. Občasná silnější menstruace s malým množstvím krevních sraženin je v pořádku a není třeba se kvůli ní znepokojovat. Krevní sraženiny nejsou vlastně nic jiného...Silná menstruace trápí hlavně ženy po 30. roce věku, ale může se objevit i dříve. Občasná silnější menstruace s malým množstvím krevních sraženin je v pořádku a není třeba se kvůli ní znepokojovat. Krevní sraženiny nejsou vlastně nic jiného...
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

rodicka.cz/silna-menstruace-a-srazeniny

Silná menstruace a sraženiny | uLékaře.cz
Jednou slabounká a podruhé strašně silná s obrovskými sraženinami. Tu velice silnou jsem měla v době kdy jsem měla hodně stresu může to souviset?Jednou slabounká a podruhé strašně silná s obrovskými sraženinami. Tu velice silnou jsem měla v době kdy jsem měla hodně stresu může to souviset?
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

ulekare.cz/poradna-lekare/silna-menstruace-a- ..

Očistky po porodu. Jak probíhá poporodní očista v šestinedělí...
V případě, že se děloha nezmenšuje dostatečně rychle, může dojít ke komplikacím spojeným s velkou ztrátou krve, kterým se říká poporodní krvácení.V případě, že se děloha nezmenšuje dostatečně rychle, může dojít ke komplikacím spojeným s velkou ztrátou krve, kterým se říká poporodní krvácení.
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

motherclub.cz/ocistky-po-porodu-jak-probiha-p ..

Silná menstruace 5 měsíců po porodu - Gynekologická poradna...
Mám sníženou funkci štítné žlázy. Menzes už byl třikrát a vždy v pohodě.Mám sníženou funkci štítné žlázy. Menzes už byl třikrát a vždy v pohodě.
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

livedoctor.cz/home/detail?id=10638

menstruace, silná, sraženiny - diskuze | Babyonline.cz
holky , chtěla bych se zeptat,zda máte některá zkušenost jako já. s manželem jsme shodou okolností začali po prázdninách zkoušet druhé mimčo. co mě ale začlo znholky , chtěla bych se zeptat,zda máte některá zkušenost jako já. s manželem jsme shodou okolností začali po prázdninách zkoušet druhé mimčo. co mě ale začlo zn
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

babyonline.cz/diskuzni-klub/nemoci-maminek-zd ..

Menstruace
Menstruace je nedílnou součástí podstatné části života každé ženy. Jakkoli může být nepříjemná, nedá se jí zbavit. Proto je důležité o ní vědět co nejvíce informací, abychom si "svoje dny" udělaly co nejpohodlnější.Menstruace je nedílnou součástí podstatné části života každé ženy. Jakkoli může být nepříjemná, nedá se jí zbavit. Proto je důležité o ní vědět co nejvíce informací, abychom si "svoje dny" udělaly co nejpohodlnější.
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

menstruace.u13.cz

Silná menstruace po porodu - Diskuse - eMimino.cz
Silná menstruace po porodu už rozebírají maminky na webu eMimino. Podívejte se na jejich rady a přidejte do diskuze své zkušenosti.Silná menstruace po porodu už rozebírají maminky na webu eMimino. Podívejte se na jejich rady a přidejte do diskuze své zkušenosti.
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

emimino.cz/diskuse/silna-menstruace-po-porodu ..

Silná menstruace po porodu (2) - Diskuse - eMimino.cz
Silná menstruace po porodu už rozebírají maminky na webu eMimino. Podívejte se na jejich rady a přidejte do diskuze své zkušenosti. (2)Silná menstruace po porodu už rozebírají maminky na webu eMimino. Podívejte se na jejich rady a přidejte do diskuze své zkušenosti. (2)
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

emimino.cz/diskuse/silna-menstruace-po-porodu ..

Silná menstruace po porodu (3) - Diskuse - eMimino.cz
Silná menstruace po porodu už rozebírají maminky na webu eMimino. Podívejte se na jejich rady a přidejte do diskuze své zkušenosti. (3)Silná menstruace po porodu už rozebírají maminky na webu eMimino. Podívejte se na jejich rady a přidejte do diskuze své zkušenosti. (3)
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

emimino.cz/diskuse/silna-menstruace-po-porodu ..

velmi silná menstruace po porodu | porodnice.cz
Dobrý den, jsem 16 měsíců o porodu,před měsícem jsem přestala kojit a před 2dny jsem dostala 1.menstruaci. Menstruace je ale velmi silná,během 1-max.2hodin mi vložka "nebere",jak je plná.Dobrý den, jsem 16 měsíců o porodu,před měsícem jsem přestala kojit a před 2dny jsem dostala 1.menstruaci. Menstruace je ale velmi silná,během 1-max.2hodin mi vložka "nebere",jak je plná.
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

porodnice.cz/poradny/velmi-silna-menstruace-p ..


Silná menstruace po porodu | uLékaře.cz
Dobrý den, jsem 5 týdnů po porodu a dostavila se menstruace. Nekojím. Menstruace je velmi silná a krev je jasně červená. Je to v pořádku? Existuje nějaký lék, vitamíny, čaje, které zmírní menstruaci nebo pomůžou tělu, aby se se ztrátou krve...Dobrý den, jsem 5 týdnů po porodu a dostavila se menstruace. Nekojím. Menstruace je velmi silná a krev je jasně červená. Je to v pořádku? Existuje nějaký lék, vitamíny, čaje, které zmírní menstruaci nebo pomůžou tělu, aby se se ztrátou krve...
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

ulekare.cz/poradna-lekare/silna-menstruace-po ..

Silná menstruace po revizi - Diskuse - eMimino.cz
Silná menstruace po revizi už rozebírají maminky na webu eMimino. Podívejte se na jejich rady a přidejte do diskuze své zkušenosti.Silná menstruace po revizi už rozebírají maminky na webu eMimino. Podívejte se na jejich rady a přidejte do diskuze své zkušenosti.
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

emimino.cz/diskuse/silna-menstruace-po-revizi ..

Silná menstruace | porodnice.cz
Dobrý den, Jsem dva a půl roku po porodu. Před otěhotněním jsem s menstruací neměla problém. Po porodu také ne. Až rok poté...Začala jsem ani ne tak silně krvácet, ale spíše ze mě odchází spousta velkých i malých sraženin.Dobrý den, Jsem dva a půl roku po porodu. Před otěhotněním jsem s menstruací neměla problém. Po porodu také ne. Až rok poté...Začala jsem ani ne tak silně krvácet, ale spíše ze mě odchází spousta velkých i malých sraženin.
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

porodnice.cz/poradny/silna-menstruace

Menstruace po porodu | Blog Mimulo
Tak jako je každá žena jiná, tak se i menstruace po porodu u každé ženy dostavuje různě. Ženy, které své dítě nekojí, mívají obvykle první menstruaci již poTak jako je každá žena jiná, tak se i menstruace po porodu u každé ženy dostavuje různě. Ženy, které své dítě nekojí, mívají obvykle první menstruaci již po
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

blog.mimulo.cz/menstruace-po-porodu

Velmi silná menstruace - Poruchy menstruačního cyklu - Diskuze
Ted jsem v srpnu dostala další menstruaci se zpožděním 5 dnů, první den hodně menstruuji i druhý den až to ze mně někdy vyletí + sraženiny a nevím zda je to jev normální.Ted jsem v srpnu dostala další menstruaci se zpožděním 5 dnů, první den hodně menstruuji i druhý den až to ze mně někdy vyletí + sraženiny a nevím zda je to jev normální.
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

lekari-online.cz/gynekologie-a-porodnictvi/di ..

Silná menstruace články a rady
Informace a články o tématu Silná menstruace. Praktické tipy o zdraví a Silná menstruace. Podrobné informace., které se vám budou snadno a rychle vařit.Informace a články o tématu Silná menstruace. Praktické tipy o zdraví a Silná menstruace. Podrobné informace., které se vám budou snadno a rychle vařit.
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

lecitnemoc.cz/siln%C3%A1++menstruace+nemoc

Menstruace s kusem sraženiny? - poradna, diagnózy...
Menstruace s kusem sraženiny? - poradna, diagnózyMenstruace s kusem sraženiny? - poradna, diagnózy
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

tvojedoktorka.cz/priznaky-lecba/menstruace-s- ..

Poradna a zkušenosti Silná menstruace 5 měsíců po porodu...
Poradna a zkušenosti s léky a léčbou nemocí, Silná, menstruace, 5, měsíců, po, poroduPoradna a zkušenosti s léky a léčbou nemocí, Silná, menstruace, 5, měsíců, po, porodu
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

abc-lekarna.cz/silna-menstruace-5-mesicu-po-p ..

Silná menstruace a sraženiny
Velmi silné menstruační krvácení v přechodu, Nepravidelná menstruace, Žena v přechodu a menstruace v přechodu, Dlouhá menstruace v přechodu, Menses, Menstruační cyklus, Bolestivá a problematická menstruace, Pocit pnutí v podbřišku, Ředění...Velmi silné menstruační krvácení v přechodu, Nepravidelná menstruace, Žena v přechodu a menstruace v přechodu, Dlouhá menstruace v přechodu, Menses, Menstruační cyklus, Bolestivá a problematická menstruace, Pocit pnutí v podbřišku, Ředění...
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

tema.ceskaordinace.cz/tema-silna-menstruace-a ..

Re: Menstruace - krevní sraženina | Názor z diskuze | Rodina.cz...
Rozsáhlá diskuzní fóra pro rodiče. Těhotenství, porod, miminka a batolata. Školka, škola a puberta. Zdraví, vztahy a sex. Diskuze podle narození i regionu.Rozsáhlá diskuzní fóra pro rodiče. Těhotenství, porod, miminka a batolata. Školka, škola a puberta. Zdraví, vztahy a sex. Diskuze podle narození i regionu.
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

rodina.cz/nazor12949975.htm

Počet záznamů:20

Silná menstruace a sraženiny po porodu
Copyright © AgeSoft, s.r.o. 2004 - 2020
cache: 0002:42:37